DaneteleadresoweDziałhandlowyDział zakupówDział jakości/serwisAgenci na świecieNapiszdo nas

Dział handlowy

Tomasz Girzejowski

Tomasz Girzejowski

Inżynier Sprzedaży Regionu Południe

+48 735 274 688

tgirzejowski@nyborg-mawent.com

Region Południe

  • dolnośląskie
  • śląskie
  • małopolskie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • lubelskie
Mirosław Bunia

Mirosław Bunia

Inżynier Sprzedaży Regionu Północ

+48 787 504 660

mbunia@nyborg-mawent.com

Region Północ

  • pomorskie
  • zachodniopomorskie
  • kujawsko pomorskie
  • warmińsko mazurskie
  • podlaskie
Jan Szajner

Jan Szajner

Inżynier Sprzedaży Regionu Centrum

+48 600 216 280

jszajner@nyborg-mawent.com

Region Centrum

  • wielkopolska
  • mazowieckie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • świętokrzyskie
Jacek Głąb

Jacek Głąb

Menedżer ds. Kluczowych Klientów

+48 55 646 63 26

+48 728 862 597

jglab@nyborg-mawent.com

Małgorzata Cacała

Małgorzata Cacała

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu

+48 691 499 853

mcacala@nyborg-mawent.com

Arkadiusz Steinke

Arkadiusz Steinke

Menedżer ds. Sprzedaży Polska

+48 668 462 517

asteinke@nyborg-mawent.com

Biuro handlowe

Ewelina Weremczuk

Ewelina Weremczuk

Specjalista ds. Sprzedaży

+48 55 64 66 320

eweremczuk@nyborg-mawent.com

Magda Ulatowska

Magda Ulatowska

Specjalista ds. controllingu i wsparcia operacyjnego

+48 734153463

+48 55 64 66 339

mulatowska@nyborg-mawent.com

Export

Sebastian Chrobak

Sebastian Chrobak

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

+48 664 099 207

sebastian@nyborg-mawent.com

Aleksandra Madeyska

Aleksandra Madeyska

Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej

+48 662 107 486

aleksandra@nyborg-mawent.com