Rekrutacja na stanowisko KONSTRUKTOR

Firma Nyborg – Mawent S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Miejsce wykonywania pracy: Malbork

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka, mechatronika)
  • umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych
  • dobra znajomość MS Office i programów wspomagających projektowanie (mile widziana znajomość SolidEdge, SolidWorks)
  • umiejętność pracy w zespole
  • myślenie innowacyjne

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • konstruowanie nowych wyrobów i wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących
  • przygotowywanie modeli 3D oraz dokumentacji 2D
  • poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych i wspieranie nowych wdrożeń oraz projektów związanych z poprawą jakości oraz redukcją kosztów
  • współpraca z działem produkcji w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i technologicznych

Oferujemy:

  • okazję do zdobycia doświadczenia zawodowego
  • doskonałą atmosferę pracy
  • benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie wypoczynku, imprezy integracyjne, karta sportowa, owocowe i czekoladowe dni itp).

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres: rekrutacja@nyborg-mawent.com