Nyborg-Mawent

Nyborg-Mawent S.A. projektuje i produkuje wentylatory przemysłowe na rynek lądowy, morski i offshore od ponad 60 lat.

Oferta firmy obejmuje  wentylatory o zakresie pracy od 1500 m3/h do 230 000 m3/h:

  •  wentylatory promieniowe wysokoprężne i średnioprężne
  • wentylatory promieniowe dwustrumieniowe
  • wentylatory promieniowe transportowe
  • wentylatory osiowe morskie
  • wentylatory promieniowe dachowe
  • mieszarki atmosfery
  • akcesoria wentylacyjne – cyklony, tłumiki akustyczne, aparaty regulacyjne itp.

Specjalizujemy się w produkcji wentylatorów wyciągowych spalin oraz wspomagających do kotłów węglowych jak i zasilanych biomasą lub innymi paliwami.

Ponadto wentylatory naszej produkcji wykorzystywane są m.in. w przemyśle energetycznym, elektromaszynowym, lekkim, stalowym, stoczniowym, mechanicznym, rolno–spożywczym, chemicznym i w wielu innych.

Podstawowe rynki obsługiwane przez grupę to oprócz Polski – Skandynawia, Europa Zachodnia, Bliski i Daleki Wschód.

Nyborg-Mawent posiada własne biuro badań i rozwoju, a także laboratorium wdrożeniowo-pomiarowe, dzięki czemu jest w stanie przygotować dowolne rozwiązanie pod wymagania klienta, a także zaproponować szeroki wachlarz usług pomiarowo-kontrolnych.

 

Stosowane w praktyce systemy ISO 9001:2015 , ISO 14001:2015 , PN-N-180001:2004 oraz PN-EN ISO 3834-2:2007 pozwalają firmie NYBORG – MAWENT S.A. na realizację wszystkich zamówień z zachowaniem najwyższych standardów, dzięki czemu nasi Klienci otrzymują produkty trwałe, niezawodne, oszczędne i zapewniające szybki zwrot kosztów inwestycji. 

Doświadczenie, Odpowiedzialność, Rozwój, Partnerstwo – to wartości, którymi Nyborg-Mawent S.A. kieruje się w swoich działaniach, co bezpośrednio przekłada się na dynamiczny rozwój firmy.