Branża metalurgiczna to jedna z głównych gałęzi przemysłu ciężkiego. Nasi Klienci są liderami w tworzeniu specjalistycznych technologii, pieców i systemów do obróbki cieplnej aluminium oraz lutowania aluminium, gdzie elementem procesu są produkowane przez nas mieszarki atmosfery, mające na celu wytwarzanie równomiernej atmosfery w całej przestrzeni komory pieca.

Większość procesów technologicznych w przemyśle hutniczym wymaga zastosowania instalacji odpylania pieców, odpylania linii spiekalniczych rud żelaza, odpylania mikserów, odpylania układów transportu i przeładunku surowca, gdzie zastosowanie ma wentylator charakteryzujący bezawaryjną pracą w trudnych warunkach środowiskowych, wyposażony w inteligentny system monitorowania i analizy danych wraz z systemem wczesnego ostrzegania.

Gwarantujemy profesjonalne podejście i najlepsze rozwiązania techniczne dla konkretnych problemów, z jakimi zmagają się Klienci w tych segmentach przemysłu. Zapewniamy kompleksowe wsparcie – od projektu, przez produkcję, po montaż i serwis.

Jesteś zainteresowany
wentylatorem